Czym odznacza się szampon Babuszki Agafii?

Czym odznacza się szampon Babuszki Agafii?

Szampon ten jest oparty na oryginalnej recepturze syberyjskiej zielarki babci Agafii. Jest on przede wszystkim wskazany do włosów suchych i zniszczonych, którym zapewnia odpowiednią regenerację oraz wzmocnienie.

Jaki jest skład szamponu babuszki agafii?

Szampon babuszka agafia zawiera:

  • mydlnicę lekarską,
  • lipowy miód,
  • wyciąg z żeń-szenia.

Jakie jest działanie szamponu babuszki agafii?

Szampon ten zawiera on naturalne saponiny i środki spieniające, które delikatnie i lekko oczyszczają skórę i włosy. We wsiach syberyjskich od dawna zamiast mydła stosuje się mydlnicę lekarską. Jest on moczony w wodzie, a powstały roztwór jest używany do mycia ciała i włosów. W przeciwieństwie do zwykłych szamponów i mydeł, korzeń mydlnicy lekarskiej jest naturalną, delikatną bazą do mycia i mycia włosów. Miód lipowy to naturalny sposób na odżywienie i regenerację włosów, przywrócenie im połysku i uczynienie ich miękkimi i jedwabistymi. Z kolei żeń-szeń zapobiega wypadaniu włosów i ich rozczesywaniu, a także nawilża i zmiękcza. Poprawia kondycję skóry głowy, odżywia i odnawia strukturę włosów oraz zapobiega ich nadmiernemu wysuszeniu. Szampon sprawia, że włosy wchłaniają składniki odżywcze i wzmacniają cebulki włosów, pomagając poprawić ich strukturę, kolor i siłę.

Dlaczego warto stosować szampon babuszka agafia?

Po pierwsze, nie wysusza on skóry głowy, zapobiega swędzeniu i łupieżowi. Po drugie, szampon ten skutecznie wzmacnia, oczyszcza i odżywia włosy, pozostawiając je naturalnie zdrowymi. Po trzecie, babuszka agafia szampon regeneruje i nabłyszczą włosy, zmniejszając wypadanie i przetłuszczanie się włosów oraz pomagając w walce z łupieżem i łojotokiem. Po czwarte, jest on przydatny do zapobiegania stanom zapalnym, pokrzywce i zwalczania innych chorób głowy i włosów. Po piąte, pianka, nawilża skórę i błony śluzowe, zmiękcza naskórek, osłabia wydzielanie tłuszczu, uodparnia włosy na nadmierne wysuszenie, ma właściwości przeciwzapalne i antyseptyczne.

Jak używać szamponu babuszki agafii?

Należy najpierw nałożyć szampon na wilgotne włosy, potem go wmasować aż do powstania piany, a następnie spłukać dokładnie wodą. Zaleca się możliwie regularne stosowanie tego szamponu, aby efekty były długotrwałe.

Kto powinien stosować szampon?

Babuszki Agafii szampon przeznaczony przede wszystkim jest do codziennej pielęgnacji włosów cienkich, suchych i łamliwych. Ale mogą go z powodzeniem stosować także osoby, których włosy są całkowicie zdrowe.

Kobieta Racool_studio - pl.freepik.com